Lito Car Charger
| Model Name | Lito LP09 Thin Mini Portable Smart Charger |
| Model Number | LITO-330 |
| Condition | NEW |
| Charging Port | 3 Devices |
| Battery Size | 5000 mAh |
| Connectivity | Wireless, Type- C |
| Output | 20W (Type C), 15W (Wireless) |
| What in the box | Lito LP09 Thin Mini Portable Smart Charger |
$2.86
Original: $8.17
-65%Lito Car Charger—
$8.17
$2.86



Description
| Model Name | Lito LP09 Thin Mini Portable Smart Charger |
| Model Number | LITO-330 |
| Condition | NEW |
| Charging Port | 3 Devices |
| Battery Size | 5000 mAh |
| Connectivity | Wireless, Type- C |
| Output | 20W (Type C), 15W (Wireless) |
| What in the box | Lito LP09 Thin Mini Portable Smart Charger |



















