Lito Fast Charger
| Model Name | Lito Fast Charger |
| Color Name | Black |
| Charging port | 1 ports |
| Charging port Type | Type C |
| Input | 110-240V 50/60Hz |
| Output | 20W Max |
| Condition | New |
| Whats in the Box | Lito Fast Charger |
$3.34
Original: $9.53
-65%Lito Fast Charger—
$9.53
$3.34


Description
| Model Name | Lito Fast Charger |
| Color Name | Black |
| Charging port | 1 ports |
| Charging port Type | Type C |
| Input | 110-240V 50/60Hz |
| Output | 20W Max |
| Condition | New |
| Whats in the Box | Lito Fast Charger |



















