D101 HD Screen Dual Lens Kids Instant Camera Photo Thermal Printer
| Color Name | Blue, Pink |
| Condition | New |
| Type | Instant Print Camera |
| Screen | 2.4 inches |
| Battery | 1200mAh, Rechargable Built-in Battery |
| Memory | Supports 32GB Micro SD Slot |
| Battery Life | Upto 4 Hours |
| Printing Method | thermal inkless printing |
| Function | Photo / Video / Print. |
| Whats in the Box | Camera, Print paper 3 Rolls, Charging Cable, 32 GB SD Card, Color Pens 4 pieces, Lanyard, User Manual. |
Select Color
From $11.44
Original: $32.68
-65%D101 HD Screen Dual Lens Kids Instant Camera Photo Thermal Printer—
$32.68
$11.44













Description
| Color Name | Blue, Pink |
| Condition | New |
| Type | Instant Print Camera |
| Screen | 2.4 inches |
| Battery | 1200mAh, Rechargable Built-in Battery |
| Memory | Supports 32GB Micro SD Slot |
| Battery Life | Upto 4 Hours |
| Printing Method | thermal inkless printing |
| Function | Photo / Video / Print. |
| Whats in the Box | Camera, Print paper 3 Rolls, Charging Cable, 32 GB SD Card, Color Pens 4 pieces, Lanyard, User Manual. |





















