D13 HD Screen Dual Lens Kids Instant Camera Photo Thermal Printer
| Color Name | Blue, Pink |
| Condition | New |
| Type | Instant Print Camera |
| Screen | 2.0 inches |
| Battery | 2000mAh, Rechargable Built-in Battery |
| Memory | Supports 32GB Micro SD Slot |
| Battery Life | Upto 4 Hours |
| Function | Photo / Video / Print / Selfie |
| Whats in the Box | Camera, Print paper 3 Rolls, Charging Cable, 32 GB SD Card, Color Pens 4 pieces, Lanyard, User Manual. |
Select Color
From $10.01
Original: $28.59
-65%D13 HD Screen Dual Lens Kids Instant Camera Photo Thermal Printer—
$28.59
$10.01






Description
| Color Name | Blue, Pink |
| Condition | New |
| Type | Instant Print Camera |
| Screen | 2.0 inches |
| Battery | 2000mAh, Rechargable Built-in Battery |
| Memory | Supports 32GB Micro SD Slot |
| Battery Life | Upto 4 Hours |
| Function | Photo / Video / Print / Selfie |
| Whats in the Box | Camera, Print paper 3 Rolls, Charging Cable, 32 GB SD Card, Color Pens 4 pieces, Lanyard, User Manual. |





















