MacBook Air M1 A2337
MacBook Air M1 16GB 512GB SSD
OPEN BOX
- Seal Open Product
- Unused Product
- No Cosmetic Marks
- With Brand Box
- With Original Charge
PRODUCT SPECIFICATIONS
| Brand | Apple |
| Model Name | MacBook Air |
| Screen Size | 13 Inches |
| Color | Silver |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Apple M1 |
| Ram Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Mac OS |
| Special Feature | Fingerprint Reader |
| Graphics Card Description | Integrated |
$180.98
Original: $517.09
-65%MacBook Air M1 A2337—
$517.09
$180.98



Description
MacBook Air M1 16GB 512GB SSD
OPEN BOX
- Seal Open Product
- Unused Product
- No Cosmetic Marks
- With Brand Box
- With Original Charge
PRODUCT SPECIFICATIONS
| Brand | Apple |
| Model Name | MacBook Air |
| Screen Size | 13 Inches |
| Color | Silver |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Apple M1 |
| Ram Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Mac OS |
| Special Feature | Fingerprint Reader |
| Graphics Card Description | Integrated |













