MacBook Air M3 A3113
MacBook Air M3 8GB 256GB SSD
OPEN BOX
- Seal Open Product
- Unused Product
- No Cosmetic Marks
- With Brand Box
- With Original Charge
PRODUCT SPECIFICATIONS
| Brand | Apple |
| Model Name | MacBook Air |
| Screen Size | 13 Inches |
| Color | Midnight Blue |
| Hard Disk Size | 256 GB |
| CPU Model | Apple M3 |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Mac OS |
| Special Feature | Fingerprint Reader |
| Graphics Card Description | Integrated |
$257.22
Original: $734.92
-65%MacBook Air M3 A3113—
$734.92
$257.22



Description
MacBook Air M3 8GB 256GB SSD
OPEN BOX
- Seal Open Product
- Unused Product
- No Cosmetic Marks
- With Brand Box
- With Original Charge
PRODUCT SPECIFICATIONS
| Brand | Apple |
| Model Name | MacBook Air |
| Screen Size | 13 Inches |
| Color | Midnight Blue |
| Hard Disk Size | 256 GB |
| CPU Model | Apple M3 |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Mac OS |
| Special Feature | Fingerprint Reader |
| Graphics Card Description | Integrated |













