MacBook Air M2 A2681
MacBook Air M2 16GB 512GB SSD
OPEN BOX
- Seal Open Product
- Unused Product
- No Cosmetic Marks
- With Brand Box
- With Original Charge
PRODUCT SPECIFICATIONS
| Brand | Apple |
| Model Name | MacBook Air |
| Screen Size | 13 Inches |
| Color | Midnight Blue |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Apple M2 |
| Ram Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Mac OS |
| Special Feature | Fingerprint Reader |
| Graphics Card Description | Integrated |
$238.16
Original: $680.46
-65%MacBook Air M2 A2681—
$680.46
$238.16





Description
MacBook Air M2 16GB 512GB SSD
OPEN BOX
- Seal Open Product
- Unused Product
- No Cosmetic Marks
- With Brand Box
- With Original Charge
PRODUCT SPECIFICATIONS
| Brand | Apple |
| Model Name | MacBook Air |
| Screen Size | 13 Inches |
| Color | Midnight Blue |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Apple M2 |
| Ram Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Mac OS |
| Special Feature | Fingerprint Reader |
| Graphics Card Description | Integrated |













